Shareware

Fjalori NonStopTranslator dhe Loja 5-katėshe janė Shareware. Kjo do tė thotė, ju mundeni ti shkarkoni kėto programe dhe ti testoni pėr 10 ditė rrjesht pa ansnjė llojė detyrimi blerje. Vetėm n.q.se jeni tė kėnaqur me programet, ju mund ti blejeni atė pėr njė ēmim tepėr tė arėsyeshėm.

Blerja:

Pyetjet mbi proēesin e porosisė se fjalorit ose informacione tė veēanta ju lutem drejtoni tek kjo eMail adrese : fadilbeqiri@yahoo.de.

Cmimet e Fjalorit Nonstoptranslator:
Lloj liēense Ēmimi pėr njė liēens Ēmimi total
Njė liēens 40.00 € 40.00 €
10 Pėrdorues 30.00 € 300.00 €
50 Pėrdorues 25.00 € 1,250.00 €
100 Pėrdorues 20.00 € 2,000.00 €
200 Pėrdorues 15.00 € 3,000.00 €
500 Pėrdorues 10.00 € 5,000.00 €
1000 Pėrdorues 8.00 € 8,000.00 €
2000 Pėrdorues 5.00 € 10,000.00 €
Liēens pėr firmat – 12,100.00 €

Pyetjet mbi proēesin e porosisė sė Lojės 5-katėshe ose informacione tė veēanta ju lutem drejtoni tek kjo eMail adrese : infoloja@nonstoptranslator.de.

Cmimet e Lojės 5-katėshe:
Lloj liēense Ēmimi pėr njė liēens Ēmimi total
Njė liēens 10.00 € 10.00 €
10 Pėrdorues 8.00 € 80.00 €
Pyetje mbi liēensėn:
1). A mund ta pėrdor NonStopTranslator nė mė shumė se njė kompjuter(p.sh. Desktop dhe Notebook)?

Jo. Liēensat e NonStopTranslator janė tė lidhura me komputerin. Kjo do tė thotė se blerėsit nuk mund ta pėrdorin licensėn e blerė nė kompjutera tė ēfarėdoshėm.

2). A janė pėr tu paguar shpenzimet e dhėna cdo vit apo tė papėrsėritshėme ?

Shpenzimet janė pėr tu paguar vetėm njė herė (tė papėrsėritshėme).

3). Sa kustojnė feskimet e programit (Updates)?

Feskimet e programit zakonisht janė pa para. Kjo u takon feskimeve pėr nėn-versionet p.sh. 2.1 tek 2.2 apo 2.5 tek 2.6.
Ndėrsa feskimet qė i takojnė kalimit nga p.sh. 2.x tek 3.x janė me detyrim pagese.

 
AGB | Datenschutzerklaerung | Impressum