Zbatimi i NonStopTranslator me hapa
Hapi 1:

Nė fillim shkarkoni "nonstoptranslator.zip", me njė klik mbi (Shkarko 4.07 MB) klik pėr ta gjetur). Shkarkimi i parė zgjat si mė poshtė:

  • Modem afėrsisht 8.4 min
  • ISDN afėrsisht 8.6 min
  • DSL afėrsisht 0.7 min
Hapi 2:

Shpaketojeni "nonstoptranslator.zip" me "WinZip" (Nje program per paketim dhe shpaketim programesh). Njė Test version pėr tė shpaketuar (unzip) programin mundeni ta merrni tek WinZip- Homepage (http://www.winzip.de). Pasi ta keni shkarkuar "nonstoptranslator.zip", klikoni tek "nonstoptranslator.zip", dhe zgjedhni vendin e shpaketimit. Shpaketimi bėhet automatikisht.

Hapi 3:

Pasi ta keni shpaketuar nė Listėn e arkivit tė zgjedhur nga ana juaj, shfaqt  nje Dosje me mbishkrimin "nonstoptranslator". Hapeni kėtė dosje klikoni mbi " Setup.exe " qė Programi tė instalohet.

Hapi 4:

Kopjoni njė fjalė me Kombinim tastash "Crtl + C" pasi tė jetė kopjuar fjala veproni me Kombinim tastash "Crtl + Q" nė Ekranin tuaj do tė shfaqet dritarja e pėrkthimit tė fjalėve.

 
AGB | Datenschutzerklaerung | Impressum