Shkarkimi

Pasi tė jetė kryer shkarkimi, kliko nė "Setup.exe", pėr tė instaluar NonStopTranslator apo lojėn.
Dėshironi qė kėto veprime (Shkarkimet, Shpaketimet dhe instalimin) ti kryeni me hapa? Kliko kėtu

  Fjalor Gjermanisht-Anglisht-Shqip      Shkarko (8.47 MB)
  Loja pesė katėshe (Windows 89/2000/XP)   "Lexoje"      Shkarko (1.5 MB)
Fjalorėt e mėposhtėm nuk kanė dalė akoma nė qarkullim
   Fjalor Frėngjisht-Shqip      Shkarko (8.5 MB)
   Fjalor Italisht-Shqip      Shkarko (8.5 MB)
   Fjalor Gjermanisht/Anglisht/Frėngjisht/Italisht/Shqip      Shkarko (13.5 MB)
 
AGB | Datenschutzerklaerung | Impressum